Adler AD 4222 Mikser obrotowy 360° z misą

Mikser obrotowy 360° z misą Adler z pewnością zachwyci każdego miłośnika gotowania. To oryginalne urządzenie o unikalnej konstrukcji, wykonane z trwałych i bezpiecznych w użytkowaniu materiałów. ADLER AD 4222 to urządzenie o oryginalnej budowie, które ułatwia śledzenie procesu mieszania ciast z każdej strony oraz zdecydowanie upraszcza dodawanie kolejnych składników do misy.

Polecamy !Camry CR 4011 Wyciskarka do oleju

Olej to bardzo ważny składnik w naszej kuchni, pełen substancji odżywczych, który dodajemy do sałatek, potraw, używamy do smażenia dań. Wyciskarka do oleju to innowacyjne urządzenie, które pozwoli produkować własny olej z ulubionych nasion i orzechów.

Camry CR 4223 Robot planetarny z LCD

Nowoczesny robot planetarny ma tę przewagę nad innymi mikserami, że można wykorzystać go do wielu zadań jednocześnie bez konieczności trzymania go w ręku. Jeśli szukasz kuchennego sprzętu, który pomoże przygotować dania zbliżone do dań profesjonalnych szefów kuchni, nie musisz już dalej szukać! Robot planetarny z LCD Camry 4223 o mocy 2000 W to urządzenie, które na zawsze zmieni Twój styl gotowania.

Nowości


Mapa strony